Nadácia Tesco - Projekt – Prírodná záhrada v Našom detskom raji

Projekt: Materská škola Obrancov mieru v Rajci – Prírodná záhrada v Našom detskom raji
 
Materská škola Obrancov mieru v Rajci
Prírodná záhrada v Našom detskom raji
 
Tesco - Nadačný fondMaterská škola na ulici Obrancov mieru v Rajci sa prostredníctvom svojho zriaďovateľa, Mesta Rajec, zapojila do grantového programu Nadácie Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“.
So svojím projektom s názvom „Materská škola Obrancov mieru v Rajci – Prírodná záhrada v Našom detskom raji“ postúpila do 2. kola tohto grantového programu, kde zákazníci Supermarketu Tesco v Rajci, prostredníctvom hlasovania, vyberú jeden z troch najúspešnejších projektov v regióne. Hlasovanie sa uskutoční v termíne od 17.6.2019 do 14.7.2019.

Projekt „Materská škola Obrancov mieru v Rajci – Prírodná záhrada v Našom detskom raji“ rieši vytvorenie prírodnej záhrady s balančnými prvkami, ktorá prinesie deťom nové možnosti spoznávania prírodných materiálov prostredníctvom aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu a nové zmyslové podnety a zážitky. Vybudovať chceme balančný chodník, prírodnú kladinu a tunel z vŕbového prútia a tým rozšíriť ponuku hracích prvkov v školskej záhrade. Všetky aktivity sa budú realizovať v spolupráci s dobrovoľníkmi – rodičmi, starými rodičmi, zamestnancami škôlky a všetkými ostatnými, ktorí sú ochotní priložiť ruku k dielu.

Zapojením sa do hlasovania a venovaním svojho hlasu nášmu projektu prispejte k rozšíreniu športových aktivít pre deti z nášho mesta v Materskej škole na ul. Obrancov mieru, k rozvoju aktívneho trávenia času detí na čerstvom vzduchu.
 
Kde? – Supermarket Tesco Rajec                   Kedy? – 17.6.2019 – 14.7.2019
 
Ďakujeme za Vašu podporu!
 
 
Vizualizácia projektu
Projekt  „Materská škola Obrancov mieru v Rajci – Prírodná záhrada v Našom detskom raji“  Vizualizácia projektu Projekt  „Materská škola Obrancov mieru v Rajci – Prírodná záhrada v Našom detskom raji“  Vizualizácia projektu
Oficiálna stránka mesta Rajec, Mestský úrad Rajec, Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec, IČO: 00321575
Identifikácia správcu obsahu a prehlásenie o prístupnostiPodmienky pre použitieImplementáciaIdentifikácia technického prevádzkovateľa