Súťaž o GRANT Nadácie Renáty Zmajkovičovej Obnov si jedáleň alebo kuchyňu“ Materská škola, Mudrochova č. 930/10 a Materská škola, Obrancov mieru č. 400/51 v Rajci sa zapojili do súťaže o grant Nadácie Renáty Zmajkovičovej. Súťaž prebieha v termíne od 15.9.2014 do 30.11.2014!
 Súťaž o GRANT Nadácie RZ
Obnov si jedáleň alebo kuchyňu
Materská škola, Mudrochova č. 930/10
  Materská škola, Obrancov mieru č. 400/51
v Rajci sa zapojili do súťaže
o grant Nadácie Renáty Zmajkovičovej.
Súťaž prebieha v termíne od 15.9.2014 do 30.11.2014
Je to internetový portál, ktorý umožňuje ľuďom v núdzi, neziskovým organizáciám, záujmovým i cirkevným združeniam, školám či samosprávam jednoducho si zaregistrovať výzvu na svoju podporu. Darcovia môžu výzvy podporiť priamo na portáli a to cez internetbanking alebo zo svojej platobnej karty. Celý proces prebieha na webe a je pod kontrolou verejnosti. Darcovstvo cez ĽudiaĽuďom.sk je nielen transparentné, ale aj adresné. Všetky služby na portáli sú navyše zadarmo.
 
Zapojte sa do súťaže a podporte materské školy v Rajci
v ľubovoľnej výške, minimálne
 
1,- €
 
prostredníctvom portálu
 
 
ĎAKUJEME
 
  
 
  
   Víťazom súťaže sa stanú minimálne tri projekty, ktoré získajú počas trvania súťaže najväčší počet darcov. Pričom rozhodujúci je počet darcov, nie celková získaná suma. Darca môže podporiť projekt z jedného účtu jedenkrát vo výške min. 1,- €.
   Z darovaných peňazí plánujeme zmodernizovať technické vybavenie školských kuchýň, tak aby spĺňali požiadavky pre moderné, zdravé, rýchlejšie a úspornejšie varenie (konvektomat s príslušenstvom, elektrický sporák, hrnce, taniere a pracovný stôl na prípravu jedál).
 
 

 

Oficiálna stránka mesta Rajec, Mestský úrad Rajec, Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec, IČO: 00321575
Identifikácia správcu obsahu a prehlásenie o prístupnostiPodmienky pre použitieImplementáciaIdentifikácia technického prevádzkovateľa